"Я дарую вам радість!" - так назвав свій ювілейний вечір заслужений працівник культури України, керівник народного театру "Рампа" Анатолій Кизим. Дійсно, всі, хто прийшов привітати Анатолія Івановича з 60-річним ювілеєм і розділити з ним радість цього свята, отримали реально величезну дозу радості та незабутніх вражень від своєрідної та оригінальної творчості видатного прилуцького артиста.


