23 січня для працівників Прилуцького міського міського Будинку культури була проведена загальна нарада, на якій розглянули план роботи на наступний місяць, узгодили поточні графіки занять колективів художньої самодіяльності, а також обговорили порядок оновлення ради колективу працівників.


