18 січня відбулася традиційна різдвяна зустріч міського голови Прилук з ветеранами праці міста. Мер подякувала ветеранам за довгу сумлінну працю на благо нашої країни і вручила подарунки, а відомі прилуцькі артисти подарували ветеранам незабутній святковий концерт.
19 жовтня 2018 р. виповнилося 35 років, як існую та успішно працює громадська організація "Прилуцька міська організація ветеранів України". З цієї нагоди в міському Будинку культури відбулися урочистості та концерт, присвячені цій річниці.

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.