Заступник директора міського Будинку культури 18 квітня долучилася до інформаційного вебінару, що був присвячений загальній інформації щодо проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» та огляду проєктної заявки.

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.