Триває активна підготовка до концертної програми "Оксамитовий МІХ". Адже вже завтра на вас чекає "Оксамитовий МІХ" за участі найкращих солістів та колективів нашого міста!

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.