Життя «по той бік сцени» міського Будинку культури разом із народним самодіяльним театром хореографічних мініатюр «Апломб». Керівник: Тетяна Харченко, постановник: Алла Прокофьєва.
Репетиція народного самодіяльного оркестру. Керівник оркестру: Ірина Сушко.
Народний аматорський естрадний оркестр на репетиції. Керівник оркестру: Олександр Ярмошенко.
Відкриття дитячого майданчику у філії Прилуцького міського Будинку культури (військове містечко 12).
Народна аматорська капела бандуристів, керівник - Карпенко Тетяна Миколаївна. І неважливо, яка погода за вікном, головне, що в середині кожного з нас палає вогонь і любов до мистецтва.
На сцені міського Будинку культури йде підготовка до концертної програми «Разом співаймо, друзі мої» від Михайла Грицкана та Тані Дяченко.

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.