23 січня для працівників Прилуцького міського міського Будинку культури була проведена загальна нарада, на якій розглянули план роботи на наступний місяць, узгодили поточні графіки занять колективів художньої самодіяльності, а також обговорили порядок оновлення ради колективу працівників.
Заступник директора міського Будинку культури 18 квітня долучилася до інформаційного вебінару, що був присвячений загальній інформації щодо проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» та огляду проєктної заявки.

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.