6 серпня в соціальному просторі МБК відбулася чергова зустріч "У колі друзів" учасників ГО «Фенікс». Отримували вітання, насолоджувались переглядом мультфільму, спілкувалися. Отримали заряд бадьорості та позитивних емоцій!

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.