П'ятниця, 26 Червень 2026

У колі друзів. 06.08.2024

Опублiковано: Середа, 07 Серпень 2024 10:46

6 серпня в соціальному просторі МБК відбулася чергова зустріч "У колі друзів" учасників ГО «Фенікс». Отримували вітання, насолоджувались переглядом мультфільму, спілкувалися. Отримали заряд бадьорості та позитивних емоцій!

Прочитано 339 раз

Відео до публікації

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!