Учасники зустрічі дізналися про старовинні звичаї та обряди, пов’язані із зимою та її проводами, насолоджувалися автентичними піснями у виконанні "Горлиці" та долучилися до традиційних народних ігор.
Атмосфера свята, щирі усмішки та мелодії фольклорного колективу стали справжнім натхненням для всіх присутніх. Разом ми відчули магію народної творчості, яка об’єднує покоління та надихає зберігати культурну спадщину.
Дякуємо "Горлиці" за душевний виступ і всім, хто долучився до цієї теплої події. Разом створюємо незабутні моменти та популяризуємо наші традиції!


